O kassiamo

Studio projektowe Kassiamo specjalizuje się w kompleksowej aranżacji wnętrz. Nasze unikalne podejście do projektowania zawsze stawia potrzeby naszych klientów na pierwszym miejscu. W naszych projektach łączymy skandynawski, bliski naturze i minimalistyczny styl z elegancją włoskiego klimatu tworząc współczesne przestrzenie. Do wykończenia wnętrz wykorzystujemy wysokiej jakości kamienie, takie jak marmur, kwarcyt, trawertyn i granit.
Każdy z nich jest wytrzymały i elegancki. Kamień naturalny to niezwykły materiał, który wnosi do wnętrza kawałek natury i rozświetla go wyrafinowanym wykończeniem. 

O naszych projektach

kuchnie

Kuchnie z elementami wykonanymi z kamienia są niepowtarzalne i nadają uroku każdemu wnętrzu. Dzięki temu, że materiały są wodoodporne i kwasoodporne, nadają się do blatów, podłóg i ścian.

Kamienne powierzchnie są praktyczne, łatwe do utrzymania w czystości. Kamień doskonale sprawdza się na powierzchniach blatów, mogą być także przedłużeniem blatu. Można je łączyć z wykończeniami drewnianymi, metalowymi lub szklanymi. 

Łazienki

W łazienkach stosujemy wykończenia z kamienia nie tylko dlatego, że niesamowicie wyglądają, ale także dlatego, że są trwałe, naturalne i ponadczasowe.

Elegancja, jaką zapewnia jest spójna z klasycznym stylem i doskonale podkreśla nowoczesny charakter wnętrza. Łazienka to miejsce o dużej wilgotności. Woda i para często osadzają się na podłodze i ścianie. Dlatego materiały użyte do tego pokoju powinny
 być wodoodporne – kamień również spełni tę funkcję, jest niezwykle odporny na działanie wody.

inne

Kamień naturalny może być stosowany w wielu miejscach i łączony z wieloma innymi materiałami. Sam w sobie jest niepowtarzalny, ale można go również używać na wiele sposobów. Różnorodne kamienie są idealne do różnych stylów aranżacji wnętrz. W nowoczesnych salonach pomoże stworzyć minimalistyczne wnętrze o chłodnym charakterze. W loftowym stylu, doskonale sprawdzi się w połączeniu z betonem i drewnem.

Kamień też jest świetnym wyborem do klasycznych wnętrz. Ten surowiec będzie doskonale współgrał z ponadczasową elegancją i ciepłą atmosferą. Kamień to idealny wybór do każdego wnętrza.

jak pracujemy

Naszym priorytetem jest spełnianie wymagań naszych klientów i dostarczanie przestrzeni ich marzeń. Wymaga ścisłej współpracy od samego początku i przez cały projekt. Naszym punktem wyjścia jest ankieta i wywiad w celu zbadania potrzeb. Pozwala nam zrozumieć osobiste preferencje dotyczące materiałów i stylów projektowania. Na podstawie wprowadzonych danych rozpoczynamy proces projektowania zgodnie z wytycznymi. Jest to proces iteracyjny, w którym po drodze stosujemy informacje zwrotne od klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie i gwarantujemy elastyczne podejście do współpracy. Po sfinalizowaniu projektu nadzorujemy go w fazie wykonawczej, upewniając się, że finalne wnętrze odpowiada wizji i oczekiwaniom klienta.

przyjrzyjmy się bliżej